شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 16

7,036 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة 155م سوبر لوكس باللوتس الشمالية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٧٬٩٢٧ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بفيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 130م تشطيب سوبر لوكس شقة للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند LAVIE – خلف الـ AUC

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا اعمار بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة الترا لوكس 164م مفروشة للبيع | الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في مدينة نصر بسعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر في حي السفارات خلف إنبي للب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 164م مفروشة | للبيع في كمبوند الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس شقة 115م بفيو مميز على حمام سباحة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة,جاهزة للاستلام,هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 690 الف شقة غرفتين متشطبة للبيع - هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة,جاهزة للاستلام,هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع في موقع مميز بزهراء المعادي

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك بمقدم 2 مليون-برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بتطل شارع الطاقه

    Ebied Home logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيفورا هايتس

    Capital Lords Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس بالتكيفات استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" للبيع في ماونتن فيو آي سيتي (Club Park)

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م أول مالك بمدينة نصر بجوار جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م نصف رووف للبيع منطقة فيلات التجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في هايد بارك بمقدم 510 الف فقط

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع