شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 15

7,025 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مع سمارت هوم فى جاليريا

    Do estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري مع حصة في الأرض و 2 عزل في السطح

    Selective logo image

    شارع اسوان, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماي فير بالمقطم

    Ring Road Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة على شارع رئيسي تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية في كمبوند عربية - المستثمرين الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الاندلس استلام فورى متشطبة

    Sonic For Real-Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية 250م للبيع في مصر الجديدة في شارع النزهة

    AKARKOM R logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي 3\4 علي محور جمال عبد الناصر مباشر

    D COMUNITA RE logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع متشطبة بسعر مميز لسرعة البيع

    Mr .Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بميفيدا بالمطبخ والتكيفات جاهزة للسكن

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مطلة على الحديقة في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ميدان الجامع200م,تشطيب سوبر لوكس فاخر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع بيروت, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كليو بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدمه فى شقة للبيع استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في ميفيدا - التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي للبيع في ميفيدا كريسينت موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه نصف مفروش في اميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٦٥٦ جنيه

    للبيع ستديو فى بلوم فيلدز بموقع استراتيجي المستقبل

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م للبيع في مدينتي B11 تشطيبات خاصه بفيو ممي

    أبو ظبي العقارية logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة 155م سوبر لوكس باللوتس الشمالية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٧٬٩٢٧ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بفيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 130م تشطيب سوبر لوكس شقة للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند LAVIE – خلف الـ AUC

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا اعمار بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة الترا لوكس 164م مفروشة للبيع | الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع