شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 162

6,952 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٩٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في مدينتي B10 – دور رابع – 165 متر

    Top Cairo Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند العربية- تشطيب مميز-التجمع

    Chances Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس بالحي الثالث شرق فيلات

    galaxy house real estate logo image

    شارع احمد فريد, المجاورة السادسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضي بجاردن بفيو مفتوح علي اللاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    116م بتشطيب فندقي والمطبخ في اميز لوكيشن في B11

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا تاون بعائد استثماري

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو بحديقة | فاميلي سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو جاردن متشطبة في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالتقسيط علي 5 سنين في b12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة لقطه 3نوم بأقل سعر فى R3 باالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250 متر المربع الذهبي تطل على حديقه

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180 متر للبيع خلف حديقه الميريلاند

    Future Home RealEstate logo image

    شارع الاندلس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر بالمطبخ والتكييفات خلف ماكدونالد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250 متر للبيع ترى الميريلاند على جسر السويس

    Future Home RealEstate logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – فرصة مميزة B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220 متر مسجله شهر عقارى ارضى بمدخل خاص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه سوبر لوكس بالتجمع وبأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي المفتاح في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بالسادسه شقه فاخره مباني 2018م اربع غرف دور م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس -تقسيم اللاسلكي الجديد-المعادي

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في المعراج العلوي – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة مفروشة فندقي بالقرب من كايرو فيستيفال وال90

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه بجاردن في بالم هيلز التجمع متشطبة

    clear scope logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٣٤٨ جنيه/متر مربع