شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 159

6,952 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 190 متر خطوات من شارع الطيران

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع موسي ابن نصير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبع مباني 2015 بأرقي شوارع المنطقة السادسة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمود غنيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في ابراج طيبة زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل تشطيب للبيع بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1.5% وبلتقسيط استلم شقة 222م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 245الف امتلك ستوديو متشطب بجوار سوديك ايست

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقه211م سوبر لوكس B3فيومجرى السيل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه السابعه تشطيب سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بموقع مميز بمدينة الرحاب 2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال (Wesal)

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في كمبوند الجار بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي الوايد جاردن الترا سوبر لوكس في وصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بقلب اللوتس الشمالية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اميز كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بدون مقدم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في كمبوند 90 أفينيو

    Better Estate Investment logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند RED المستقبل سيتي +0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه استلام فورى في جاليريا

    Catchers investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بارك سنترال حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م فاضيه للبيع ف الحي الاول بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م طرفيه فيو جاردن في احدث مراحل مدينتي B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 190 متر خطوات من شارع الطيران

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%بلتقسيط استلم شقة 216م متشطبه فيومميز

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع