شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 165

6,952 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقرب استلام متشطبة مع STM فى Mayan

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م جاليريا مون فالي جولدن سكوير مفروشة

    M.S.K Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الحي الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن امامي بحري بالقرب من جمال عبد الناصر

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة واحدة من شارع التسعين و متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135 متر متشطبة طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل متشطبة usl بجالريا مون فالي

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه فيو ال 90 الجنوبي،دقيقة واحدة من محور النصر

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة جدا من النوادى و شارع ال90 و متشطبة

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من ش الجزائر, المعادي 140م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الجزائر, امتداد المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل متشطبة usl في ماونتن فيو هايدبارك

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من طريق التسعين الشمالي متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً تشطيب راقٍ وموقع ممتاز

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م للبيع في كمبوند كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%استلم شقة 157م متشطبه بفيومميز بتقسيط المرنة

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود شقه متشطبة للبيع ريسيل في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في كمبوند Galeria Moon Valley

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة الآن – أول سكن بالحي الإيطالي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للببيع متشطبة الترا لوكس بالتجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع الشهري في غرب الجولف

    sms for RealEstate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل متشطبة usl جاهزة للاستلام بالنرجس

    Catchers investment logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م 3غرف متشطبة الترا سوبر لوكس بالنرجس عمارات

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة95م كمبوند كابيتال ايست ريزدنس مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع فى كمبوند ليك فيو

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة122م الترا لوكس في كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع