شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 161

6,952 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اي ستي ١٣٥م + جاردن ٤٠م

    Waystar Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في ارقي اماكن دجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 97 م للبيع - كمبوند دجلة لاندمارك - مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردينيا شقه الترا سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\

    Art colorr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 220م استلام فوري متشطبه فيو جاردن

    Bright logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه فيو مميز فى ارقى مراحل مدينتيB3

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 253 متر للبيع في المعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا بلو فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 230م استلام فوري متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اوبن فيو متشطبه استلام فوري في ميفيدا

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٨٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م مفروشة للبيع - كمبوند تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن في ستودا شيراتون بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Horizon Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة نبيل الوقاد الرئيسي ارض الجولف اول سكن

    Time House logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأقل سعر في كمبوند المقصد

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م للبيع - كمبوند كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 250م متشطبه بلنطيخ والتكيفات فيومميز

    Bright logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في بوليفاردميفيدا ع شارع البحيره

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مفروشة للبيع في ابراج المرشدي الشباب

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اي ستي ١٢٥ م + جاردن ٣٠ م

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة92م للبيع-فيو مباشر على الجامعة المصرية الصينية

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م متشطبه استلام فوري بفيو clubالان

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع