شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 12

7,033 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع حيوي ومميز أمام إنبي مباشرة على شا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البنفسج 12 - واجهة بحري بالكامل

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة مسجله فيو على شارع عباس الع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس فى التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس شارع متفرع من مكرم عبيد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فندقيه تحت إدارة فندق كونكورد السلام.

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م سوبر لوكس حسين رضوان مدينه الشروق

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالواحة تشطيب سوبر لوكس بسعر مميز امتل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري تشطيب كامل في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م هاى سوبر لوكس عماد الدين كمال م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عماد الدين كامل, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس خلف الحديقة الدولية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الامام ابو حنيفه, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جالريا مون فالي

    شركة البحيري جروب logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس شارع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد حسن الزيات, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البنفسج 6 - التجمع الاول

    Fam Egypt logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سوبر لوكس بجوار سيتى ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الامداد و التموين, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة 250م في قلب مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس للبيع 3 غرف نوم في جايد

    Ninety Two logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاص تشطيب سوبر لوكس للبيع في جاليريا

    Ninety Two logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر بسعر لقطه للبيع في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي موقع بجوار كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بكمبوند ذا ايست بالقاهره الجديده

    I-Zone logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق بتشطيب سوبر لوكس تطل علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تصلح سكني او اداري

    Master Key logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس جاهزه للاستلام

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع