شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 122

6,952 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اول سكن سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مدينة نصر المنطقة التاسعة

    Utopia logo image

    شارع الفاروق عمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 66 م موقع متميز للبيع بمدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري 160 متر موازي لمصطفى النحاس موقع متميز

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بعمارات الاندلس 2 خطوات من التسعين

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب2 المرحلة التاسعة (أرضي بحديقة)

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتجمع بمشروع دار مصر الاندلس سوبر لوكس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من النوادر فى مدينتى ارضى بحديقة2 نوم تشطيب خاصB7

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 3 غرف بيع اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بجاردن- متشطبة بالمطبخ

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف الترا لوكس 4 غرف اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع بمدينتي سوبر لوكس وايد جاردن B3

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280م + تراس 160م للبيع - شارع الميرغني

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع – المستثمر الصغير– تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيواي سيتي-اقل شقة متشطبة135م بجاردن بتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل + جاردن بخصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى مدينتى B6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة 45 م تشطيب خاص للبيع فى مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالفرش امام كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري أمام جنينه مول مباشره 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش النيل – برج المعادي

    Abrag 2 logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع