شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 124

6,952 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية بموقع استراتيجي ومواصفات ممتازة

    Remax Style logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى نيركو ارقى مناطق دجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م اول سكن بمشروع دارنا زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل لوكيشن في الاندلس و تشطيب الترا سوبر لوكس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقة للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع–مصراوية|تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في المستثمرين الجنوبية2–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أرضي بحديقه ومفروشه بلكامل للبيع

    A+ Property logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جنوب الاكاديميه بحرى فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب سوبر لوكس للبيع في بورتو نيو كايرو

    Estimate Investment logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل أمام أكاديمية الشرطة

    Smart Location Group logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواه الفخامه شقه 200م تشطيبات هاي لوكس للبيع B8

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع كاش في مدينتي B3 تشطيبات سوبر لوكس

    East House logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 280م بخليفة المأمون مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في ارقي مراحل مدينتي B8

    Top Cairo Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في أرقى مناطق التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في اللوتس الجنوبية تشطيب للنخبة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو مميز في فيليت by Sodic

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند المستشارين | تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس استلام فوري اول ساكن

    Roots Development logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في قلب التجمع الخامس جاردينيا 2

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وادي الربيع - الشروق 1

    Utopia logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تبارك 3 نوم امامي سعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٤٣ جنيه/متر مربع