شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 119

6,952 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع بمدينتي B11 بفيو أبراج العاصمة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل اطلالة- مباشر علي حمام السباحة - تشطيب مميز

    Three in one Investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 96م على فيو ممتاز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 135 متر شامل المطبخ و العفش

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الأندلس التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف للبيع في الياسمين 8

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس مفروشه - فيو على الاجوون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيوB11 بحديقة خاصة موقع مميز استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة للبيع مدينة نصر محور محمد على

    Vida Solutions logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بتشطيب كامل في البروج - تقسيط حتى 2032

    Next Door Consultancy logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى المستثمرين الجنوبيه

    Grey Parrot Realty logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مباشر على Spine B12 بتشطيبات الترا لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع بمدينتي شقه اول سكن 96 م قرب النادي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو

    Magic Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام جنينه مول مباشره مساحتها 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في كمبوند ايستاون

    ABAZA for real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م زهراء المعادي المعراج العلوي لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيليا أمام The Village مباشرة

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م للبيع فى سوديك فيليت سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع 2 نوم بالمطبخ في فيلدج جيت التجمع

    Horizon Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ال Patio Oro التجمع الخامس

    Utopia logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع سوبر لوكس بجوار سوديك ايست talala

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٩١١ جنيه/متر مربع