شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 125

6,952 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في شارع 199 بدجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة لوكيشن ممييز جداً

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس لم تسكن مطبخ و تكيفات للبيع

    A+ Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه فورتين جولف تشطيب سوبر لوكس

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م متشطبة سوبر لوكس بالاجهزة و التكيفات

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في 90 افينو نصف مفروشه بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة تشطيب سوبر لوكس للبيع فى النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م سوبر لوكس للبيع - مدينتي (B6)

    Better Estate Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقتين من محور جمال عبد الناصر

    Fam Egypt logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–النرجس2فيلات–تشطيب سوبر لوكس–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري الترا سوبر لوكس نادي هليوبوليس الشروق

    Creative Real Estate logo image

    نادي جرين هيلز, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 15 سنه تقدر تمتلك شقه بخصم 64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل ومفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – موقع حيوي جدًا

    MA Ville logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م سوبر لوكس للبيع متفرع من شارع (المقطم)

    Better Estate Investment logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بفيو مميز جداً مفتوح علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب الترا سوبر لوكس ٣ غرف الياسمين ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٢٢٤ جنيه

    شقة 4غرف الترا لوكس ع المحور المركزي تقسيط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    كابيتال هايتس 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بمساكن التعا

    Ebied Home logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل - فيو بحيرات - تشطيب سوبر لوكس

    Next Door Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس زهراء المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية مميزة في قلب البنفسج عمارات

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في التجمع الخامس اللوتس الجنوبية

    Smart Location Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع