شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 10

7,025 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة-استلام فورى -تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة استلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ و التكييفات

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هوليوبليس مصر الجديدة

    Utopia logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ماوتن فيو هايد بارك - التجمع الخامس

    Osoul Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا سوبر لوكس في سوديك إيستاون

    La Costa For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي مساحة 124 متر تشطيب خاصb6

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي التسعين شقه لقطه للبيع فرصه مش هتتكر لشقه 220

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلات الياسمين موقع واطلالة مميزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية الان في جنة مصر

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك الترا سوبر لوكس

    KAMF logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م استلام فوري متشطبه الترا سوبر لوكس بخصم !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البنفسج 12 فيلات - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من المونوريل والنوادي والجامعة الأمريكيه

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجنة مصر: فيو لاندسكيب، تشطيب كامل موقع متميز

    Smartex logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٥ متر كومبليكس جراند جيت معمار المرشدى للبيع

    Homes Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في فيفث سكوير (المراسم) |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات استلام فورى في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B1 فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع كاش فى مدينتي B3 مساحة 183م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م الترا سوبر لوكس فى شارع الطيران م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس - مفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم350 الف امتلك متشطب بالكامل في talala

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في أبتاون كايرو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع كاش في مدينتي 159متر سوبر لوكس

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي B1 تشطيبات خاصه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٩٢٤ جنيه/متر مربع