شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 117

6,952 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بافاريا تاون – على دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م الدور الثاني تشطيب سوبر لوكس بخصوصية

    Aqar Misr logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقه متشطبه في ستودا بشيراتون وأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس-استلام فوري-ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م بسعر مميز للبيع في كمبوند بريفادو

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٬٠٢٤٬٤٨٩ جنيه

    شقه فيvilletteمتشطبه بالتكييفات استلام فوري 10سنين

    Selection Code logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك- القاهرة الجديده

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة للبيع فى تاج سلطان بسعر لقطة متشطبة

    Brokers Hub logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 12 – فيو بحري على أكبر ميادين

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى تشطيب موردن فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م تشطيب خاص الترا فوري مع تكييفات

    Aqar Misr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه امام الرحاب بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى مدينتى B7 فيو جاردن أمام النادي مباشر

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فوري متشطبة متأجرة بعائد ثابت

    Aqar Misr logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاليريا مون فالي تشطيب راقي

    La Costa For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة مفروش ومكيف للبيع في بريفادو مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم الكاش واستلم شقة242م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة115م سوبر لوكس بيع-كمبوند بافاريا-زهراء المعادي

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع استراتيجى

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 160 متر للبيع – بها 3 تكييف - بموقع متمي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة استلام فورى فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م سوبر لوكس للبيع-كمبوند البارون- المقطم

    شارع مدرسة البارون, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعمارات الاندلس١ -القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع