شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 105

6,952 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – جاليريا مون فالي

    Trust logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس كمباوند سكوير تشطيب سوبر لوكس

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن فورا ١٢٨ م في البنفسج

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطة جدا موقع مميز حي الواحه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر شقه-ريسيل متشطبه مودرن في ميفيدا بلو فيوز

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو متشطب بجوار ميفيدا و هايد بارك قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن البيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك متشطبه في المقصد بالعاصمه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي فيو

    Find House Group logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم وعاين شقتك 3نوم متشطبة لوكس بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في فيليدج جاردنز قطامية (VGK

    SKEEP logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116 م بفيو بارك وتشطيبات مميزة

    Start Homes Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري في مصطفي النحاس الرئيسي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة 190م للبيع في أب تاون المقطم تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B6 فيو جاردن وسيط من المالك

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بالفرش والتكيفات بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع فى مدينتى فى موقع رائع

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه متشطبه بمقدم 900 الف قسط ع 15 سنه

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع فى سوديك فيليت

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك | 100م | تشطيب الترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الحرية الرئيسي الترا لوكس بموقع مميز

    القدس العقاريه logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع