شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 103

6,952 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550 الف شقه جاهز للاستلام بتشطيب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    كالقصر لاصحاب الذوق الرفيع شقه 400 متر عباس العقاد

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى النرجس فيو مفتوح تشطيب كامل سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في تاج سلطان فيو مفتوح استلام فوري

    One Broker Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات خاصة بالمطبخ 114متر امام كارفور كاش في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس في كمبوند تاج سلطان استلام فوري

    One Broker Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٤ غرف علي النيل فيو بانوراما مفتوح

    Master Key logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات سوبر لوكس85م فيو وايد جاردن بالتقسيط فيB12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عباس العقاد الرئيسي لاصحاب الذوق الرفيع شقه كالقصر

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى لوفت فيو جاردن وليك كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه 123م/ متشطيب كامل/استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    لاصحاب الذوق الرفيع شقه كالقصر عباس العقاد الرئيسي

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالحي الثالث،التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف فوري ومتشطب بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | شقة ستديو مميزه | ميفيدا اعمار

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس 230م اماميه الحي الثامن

    galaxy house real estate logo image

    شارع 23, المجاورة الثانية, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 185م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم1% متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( 138م _ استلام فورى _ تشطيب VIP) بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    لاصحاب الذوق الرفيع 400 متر عباس العقاد الرئيسي

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٩٧ جنيه/متر مربع