شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 101

6,952 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع كاش فى مدينتي B6 مساحة 131م

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس - استلام فوري - دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه 3 غرف متشطبه بخصم 64% وقسط 15 سنه

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم علي المفتاح تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ!!

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للمكاتب او العيادات بعماير شباب المهندسين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم علي الاقساط - نيست القاهرة الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه لقطه للبيع بالفرش في المربع الذه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة الترا سوبر لوكس و افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم- ارخص سكاي لوفت149م متشطب بالتكيفات للبيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم- ارخص سكاي لوفت134م متشطب بالتكيفات للبيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+بالفرش والأجهزة الكهربائية بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فيليت سوديك متشطبه بالتكيفات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس بخصم 40%- كريسنت واك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس الطيران - رابعة العدوية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في موقع مميز جداً بمصر الجديدة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م ,موقع متميز منطقة 6-تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 متر للبيع في ايستاون تشطيب سوبر لوكس

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 166م متشطبه بفيو مميز بمقدم5%تقسيط ع10س

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس خطوات من حديقة الطفل م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد كامل الحاروني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بنص السعر جاهزه ع السكن

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم50% واستلم شقة 278م متشطبه فيوبرج ايقوني

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م سوبر لوكس مكرم عبيد م6 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب ألترا سوبر لوكس موقع مميز فيو جاردن مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب ارضى بحديقة موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-شقة سبيشيال 210م بمطبخ وتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع