شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 110

6,952 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في ليك ڤيو ١ للبيع بالفرش سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في قلب مدينة نصر – موقع استراتيجي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس أول سكنفي المعادي أسانسير وجراج

    Susqual Management logo image

    شارع المهندس شوقي عبد المنعم, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بين حسن مامون وشارع الطا

    Ebied Home logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان بمساحة 210م وموقع مميز

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة برج حديث للبيع تصلح إداري أو تجاري أو سك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهB7 في اميز مواقع مدينتي تشطيبات الترا لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو للبيع تشطيب كامل استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 218م تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات والمطبخ

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للايجار بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 دور ثالث فيو جاردن بحري 202م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه استلام فوري للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه الان

    Feeds logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه استلام فوري للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب ألترا سوبر لوكس للبيع 185م ولها حصة في ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م+200م جاردن للبيع في هايلاند بارك

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Madinaty – تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه في هليوبوليس بطلاله وبقسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 236م جاهزه للسكن بالتكييفات في اب تاون كايرو

    views investment logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    295 م ارضي بحديقه خاصه في ارقي مرحله بالمدينه الB8

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن خصم للكاش 34% بالتقسيط علي 10سني

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه استلام فوري للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب مودرن الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع