شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 14

2,224 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م زيزينيا (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج و يوجد خصم خاص للكاش

    Chance for Realestate logo image

    مروج جرين سيتي, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٦٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع بولكلي مطلات مفتوحة

    Chance for Realestate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 140م , السرايا,

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م في صواري السعودية المصريه/ -كود : AA0773

    Dk REAL ESTATE logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210م - سموحـه - سكاى لاين

    Next Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الابراهيمية شارع طيبة

    New Home for Realestate logo image

    شارع طيبة, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٢٤٠ جنيه

    شقة للبيع 137م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م كومباوند الاتحادية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٤٬١٩٠ جنيه

    شقة للبيع 211م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (فيو نادي مباشر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - خطوات من المحمودية

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع محمد فوزي معاذ - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 258م سموحة - ش فوزي معاذ مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م زيزينيا - (شارع ابن حوقل).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - ثــروت - عبدالحميد الديب

    Next Estate logo image

    شارع عبد الخالق ثروت, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م , شارع خالد بن الوليد , سيدي بشر

    Wealth Platinum logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , سيدي بشر

    Wealth Platinum logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 م سموحة (ش 14 مايو)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٣٬٩٨٧ جنيه

    فرصة مميزة لشقة 3 غرف بصواري استلام فوري فيو نادي

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م سموحة - كومباوند فالوري سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٧٨٬١٢٥ جنيه

    شقة للبيع 225 سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م + 120م جاردن سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع