شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 10

2,224 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف شارع الفلكي

    New Home for Realestate logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي بشر بحري

    New Home for Realestate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م - السيوف - بجوار سيتى لايت

    Next Estate logo image

    السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م - مصطفى كامل - خطوات من نادى سموحـه

    Next Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م , متفرع من شارع شعراوي, لوران , بس

    Wealth Platinum logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 87م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - مساحة 135 متر

    Remax Top Agents logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 319 م زيزينيا (ش محمود الديب).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - مساحة 90 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بمساحة 165 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - مساحة 155 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة (Prime Location)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م - كومباوند فى سموحه الجديده

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٦١٬٠٨٣ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م - كومباوند بسموحه الجديده

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة بحر في سبورتنج – خطوات من الشاطئ

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع اللخمي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز في أفضل كومبوند بالأسكندرية

    متصدر

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع فى سابا باشا

    متصدر

    Elite Groupe logo image

    شارع دكتور الصابونجي, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع مدخل شركة النقل والهندسة - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٦٣ م للببع سموحة بيتك في النادي سوليك

    Elite Groupe logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م - لــوران - شـارع الأقبـال

    Next Estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م ميامي (شارع العيسوي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م - المنـدره - شـارع 30 الجديد

    Next Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع