شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 18

2,224 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 6 سنوات فيوهات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م بـــ مندرة بحري ش جمال عبد الناصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع جمال عبد الناصر, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوران

    New Home for Realestate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشرة مرخصة سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة مقدم 10% تسهيلات 7 سنوات فيو مفتوح

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك 85م (خطوات من قناة السويس) .

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو جانبي سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل خدمات كاملة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م سموحه شارع النصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320م - سبورتينج - خطوات من شارع أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع الاعشي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م - كامب شيزار

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م - السيوف ترام

    Next Estate logo image

    السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري السعر شامل باكيه جراج

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في فراندا سموحة - كمبوندات الاسكندرية - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م - فراندا سموحـه

    Next Estate logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع خليل حماده - سيدي بشر - حي اول المنتزة - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م - سيدى بشـر بحرى - خليل حماده

    Next Estate logo image

    شارع خليل حماده, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م سموحة - كومباوند مروج (علي النادي مباشرة)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - رشدي - شارع ابو قير مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 235 م في سموحه تشطيب سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م - في لوران بحر مباشرتشطيب لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بـــ دوران السيوف مباشر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    ميدان السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم استلام خلال 6 شهور فيو مفتوح تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع