شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 13

2,224 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع -كفر عبده

    Chance for Realestate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م للبيع - ميامي ترى البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك متفرع من شارع الاسكندراني

    New Home for Realestate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٧٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي شارع بعرض 35 م و جانبي علي النادي

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 189م كمباوند Orouba Skyline سموحة

    B-connect Real Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامب شيزار رابع نمره من البحر

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 85م صافى سيدى بشر ترام (ش خالد بن الوليد) .

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 م بـــ المنتزة

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    قصر المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ميامي بحر مباشر ( امام كوبري 45 )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م سيدي بشر ( شارع الصاغ عبدالسلام)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الصاغ محمد عبد السلام, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م جليم ( ش مصطفى فهمى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سموحة - كومباوند إيست تاورز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شـقـة للبيع 130م سابا باشا - ترام مباشرة -

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر و مساحة مميزة فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع إبراهيم نصير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سابا باشا - شارع ابو قير والترام

    New Home for Realestate logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك شارع عثمان جلال

    New Home for Realestate logo image

    شارع عثمان جلال, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 145م كومباوند صواري (إستلام فوري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي كلوب هاوس تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 168م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع المحكمة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 245 م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٢ جنيه/متر مربع