شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 15

2,224 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثاني نمرة من البحر للبيع في كامب شيزار

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م في صوارى السعودية المصرية

    Dk REAL ESTATE logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - شارع بورسعيد

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128م ستانلي - ش ميخائيل أبادير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع ميخائيل ابادير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م في صوارى السعودية المصرية

    Dk REAL ESTATE logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م سان ستيفانو - الفورسيزون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - جراند فيو - سموحه

    Next Estate logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 186م سموحة - مصطفي كامل -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 85م - سموحـه - أدمون فريمون

    Next Estate logo image

    شارع أديمون فريمون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 120م المندرة - ثالث نمرة بحر -

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٢٠ م للبيع سموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 140م جليم - شارع اسماعيل الحبروك

    B-connect Real Estate logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شـقـة للبيع 150م سابا باشا - بين الترام و ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 210م كامب شيزار - شارع طيبة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع طيبه, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران - شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م لوران - ش شعراوي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 232م سموحة - كريستال تاورز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م لوران (شارع ابو قير).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155م - ثروت - خطوات من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - كفرعبده

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠ م للبيع بين الابراهيمية و سموحة ش جواد حسن

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع