شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 160

13,690 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش فندقي موقع مميز علي اللاجون مباشرة

    Remax The Address logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصرى بسعر لقطة لفترة محدودة بالتقسيط

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٣٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٥٩٦٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا ريدج

    3 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة في شارع النزهه امام ابراج ساويرس

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بدون اوفر وبدون عمولة بسعر الشركة.

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي - شقة متشطبة للبيع -موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدودة شقة 5% مقدم بالتقسيط على 8 سنوات

    Square real estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٣٧٬٥٢١ جنيه

    استوديو أرضي بحمام سباحة، جاهز، شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • مارفيل نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مارفيل نيو زايد

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 76الف وقسط شهري1,900وقسط10سنين

    One Real Estate logo image

    ويست كورتس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية – استوديو 58م بحري بتاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة لن تتكرر في بريفادو – مدينتي 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م مميز فى ريحانه افينيو استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار للبيع مدينتي بالفرش والاجهزه مودرن

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرميل سوديك ريسيل غرفةاستلام فورى متشطب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده5%مقدم شقة بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • بوكا - العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Master Builder Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,بوكا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 – فرصة مميزة .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    ستوديو دور أرضي بإطلالة على المسبح الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه مميزه وبأقل سعر و أقساط

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بدفعة أولى 5% فقط، وأقساط لمدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا وتر واي شقق الفندقية

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٩٬٠٦٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة