شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 157

13,690 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٩٬٥٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو 70م بحري متشطب دايركت علي اللاجون

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإطلالة على المسبح والبحر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تقسيط بحري موقع مميز في او ويست بيع .

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٢٣١ جنيه

    شقة غرفتين وصالة تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • فالور شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,فالورى

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٩٬٣٣٧ جنيه

    شقة 57م بخصم 20% واستلام اخر السنه بوسط البلد

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٤٨٠ جنيه

    أكبر مشروع في الهضبة | مطوّر موثوق | فرصة استثماري

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬١٠٥٬٦٨٠ جنيه

    2 bedroos sea view apartment at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري ف تاج سيتي بالسعرالقديم

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    1 bedroom apartment for sale at Florenza Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٨٩٬٥٦٨ جنيه

    1 bedroom apartment for sale Veranda Sahl Hashesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom pool,sea view at Stone Heights Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58متر تشطيب كامل إطلاله ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 70 متر pool view بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٣٠٨ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام سنه في كيان الشيخ زايد ع6س

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • سيان رأس سدر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,سيان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً بقلب التجمع الخامس بأرقى المواقع

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه دجله جاردنز حدائق اكتوبر

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار تشطيب كامل -تقسيط ١٠ سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو تشطيبات طلعت مصطفي بسعر لقطه جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في عماير المستقل بالفرش الفيو علي الكورت

    Genova Investment logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • استر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٣٥٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإطلالة على المسبح و لها شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف سراي بسعرقديم

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مفروش بالكامل بالاجهزه موقع مميز

    A+ Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • بورتو المنيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 6
    المطور العقاري
    Amer Group company
    القليوبية,الخانكة,القلج,طريق المنيه,بورتو المنيا

    1 - 4 غرفة