شقق للبيع بمصر مساحات صغيرة, صفحة 156

13,690 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 78م فيو على البحر استلام فوري اقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو استلام فورى بسعر لقطه دجله لاند مارك

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مدينتي B8 فيو جاردن بالتقسيط المريح مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في باديه بالم هيلز - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76م للبيع في باديا بوليفارد تاور – نيو زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي شقة 68م بالB8 حجز قديم استلام 2027

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن فاخر على البحر في قلب الغردقه

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٢٬٩٨٧ جنيه

    فيو جرينري مميز وموقع نادر داخل المشروع

    The Polygon logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 61م للبيع في قرية Bangalows – الساحل الشمالي

    Vida Solutions logo image

    بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في سعاده بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في أزهى زايد بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو72م ارضي بجاردن متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمراكز بموقع متميز اقسااط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول مرحلة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقه ريسيل ارضي بحديقه خاصه استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٢٥٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص ستوديو بحري 70م متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة للبيع داخل ميفيدا بلو فيوز بتقسيم عملي

    Global Marketing Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في سراي – ستوديو للبيع بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باديا اقل من سعر السوق

    Hefnawy Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • جورا السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠١٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    السويس,العين السخنة,جورا

    2 - 3 غرفة