شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 39

7,422 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في التجمع الخامس – الحي الأول منطقة 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمساحات كبيرة جاهزة للاستلام في Privado

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة جاهزة للاستلام في Privado

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة فى باتيو اورو التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 ماستر جاهزة للاستلام في Privado Madinaty

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بأبراج العالمين استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بجوار نادي الصيد الدقي فيو مفتوح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ابراج زيد الدور ال 12

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن جاهزة للاستلام في Privado Madinaty

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع جاردن للبيع بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بإطلاله مميزه و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مطله على اللاجون و اول قسط بعد 3 شهور

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _ شقه فاخره 3 غرف للبيع و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _ شقه مع جاردن للبيع بإطلاله على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بإطلاله مميزه و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مطله على اللاجون و اول قسط بعد 3 شهور

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع جاردن للبيع بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _ شقه فاخره 3 غرف للبيع و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميدتاون امام الجامعه الامريكيه

    The Broker EG logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد ريجينسي195 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج العالمين برج ذا جيت بسعر لقطة 210 م فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٧٢٬٩٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 3 غرفة