شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 44

7,445 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أليجريا ريزيدنس

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١١١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في بيفرلي هيلز الشيخ زايد تقسيط

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحيرة من الصف الأول، بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٤٬٩١٦ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل بالتكييفات بجانب اركان بلازا

    Emaar Prime X logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه الترا سوبر لوكس بالتكييفات ب زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جولف+ النادي متشطبه بالمطبخ والتكيفات نيوجيزه

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف متشطبه سوبر لوكس ارضي بجاردن للبيع

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أيون مراكيز

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أيون مراسي

    Flip logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالجهه القبليه في الزمالك

    iFound Property logo image

    شارع بهاء الدين قراقوش, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في تاج سلطان

    Spade consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230م ارضي بجاردن80م متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Spade consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230م متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في قطامية بلازا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة210م بجاردن220م متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات والمطبخ بأقل سعر

    why solutions logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • حياة أكتوبر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في أركان ٢٠٥ تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل سعر فى السوق سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو فيلات لوكيشن مميز في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتكيفات بأميز لوكيشن في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    اقل مقدم شقة 3 غرف متشطبه برايم لوكيشن زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة