شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 42

7,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدودة بأقل سعر في التجمع الخامس علي 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب مع اقساط طويلة علي 14س التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع اسعار الطرح الاول امتلك منزلك علي 14 سنة اقساط!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب مع اقساط طويلة علي 14س التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدودة بأقل سعر في التجمع الخامس علي 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هافن

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,هافن

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع اسعار الطرح الاول امتلك منزلك علي 14 سنة اقساط!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب مع اقساط طويلة علي 14س التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 1.5% فقط واقساط علي 10 سنوات في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن ٣ غرف بالمطبخ والتكييفات ريجنتس بارك

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 – القاهرة الجد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورى ف سوديك 12,361,000 قسط على 10سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع تكيفات و مطبخ في التجمع الخمس

    Empire real estate and investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 274م بحري اقل سعر في الماركت موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز متشطبه تكمله اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • يود

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 13
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ٢٠٥ أركان بالم الشيخ زايد المحور

    Blocks logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٢٨٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاندسكيب باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه على الاستلام متشطبه بالتكيفات في التجمع

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ووترسايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154 م فيو مفتوح بأقل مقدم بالشيخ زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري درة بجوار كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 200 متر متشطبة في أليجريا بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة