شقق مفروش جزئياً للبيع في مصر, صفحة 35

7,422 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب القاهره الجديده بحديقه خاصه

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في تاج سيتي بموقع مميز وحياة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كامل التشطيب بالتكيفات تكملة الاقساط

    Roots Development logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة استلام فوري متشطبه بالتكيفات والمطبخ فZED

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في البروج متشطبه باقل سعر بالماركت

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • ذا هيفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175متر بالتكيفات موقع مميز استلام فوري

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم واقساط استلام فوري في ادريس ايست

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 196متر موقع مميز بالمطبخ وتكييفات نيو جيزه

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقه متشطبه بالتكيفات في الكارما

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش 298 متر بحري في B1 ارضي بجاردن كاش

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه161متر بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    I-Move logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في زيد إيست – أقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل157م متشطبه باقل سعر في الماركت 157م RTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبه اميز لوكيشن استلام فوري بمقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين متشطبه في ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن او الاستثمار ٣ غرف بالمطبخ والدريسينج

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شقه غرفتين متشطبه في ليك فيو استلام فور

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في VGK القاهرة الجديدة

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع بأحلي فيو في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • سكاي كابيتال فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Better House
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    3 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري برايم لوكيشن ف كارما كاي تكملةاقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٢٬٧٢٩ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالتكيفات 176 متر في الكارما كاي

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكيف والمطبخ ف اي سيتي اكتوبر

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م بموقع مميز جدًا ف رشدي مطلات مفتوحة

    Baytak. logo image

    شارع رشدي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في رشدي مطلات مفتوحة – مباني حديثة

    Baytak. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 6 غرفة