شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 12

496 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + رووف للبيع سوبر لوكس بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 253 متر للبيع في المعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ابوبكر الصديق الرئيسي المحكمة مصرالجديدة

    Time House logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٢٠ م روف للبيع في البنفسج عمارات

    Waystar Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة كبيرة–مدينة نصر –شارع أنور المفتي

    ZF Property logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع النزهة – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٥٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٣٠ م ف ش محمد مرعشلي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش احمد حشمت الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي درويش, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز من عباس العقاد بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز امتداد حسن المأمون بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 350 متر للبيع شيراتون متفر ع سيد زكريا

    Better Estate Investment logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م مدينة نصر لوكس كود code1342026MN

    Oscar logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار في موقع مميز – شارع الحرية

    Bond & Key logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أحمد قاسم جودة المنطقة الاولى مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن سيتي ٣غرف

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الزوق الرفيع شقة تشطيب هاي سوبر ديلوكس

    العقارية جروب logo image

    شارع ابن سينا, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع – كمباوند العقاد مول – أول عباس الع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري / للبيع علي شارع مصطفي النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع