شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 6

496 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لثطة شقه البنفسج عمارات خطوات من كارفور

    Smart Location Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الحي الرابع فيلات 190 م موقع مميز بأقل سعر

    West Field logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجلة بالشهر العقاري بسعر مغري مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع 500 متر بحديقة خاصة في المعراج

    Good Deals logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الاول البنفسج عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سقف عالي ٢٠٠م للبيع حسن عاصم الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٧٠م للبيع الجزيرة الوسطى الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في أميز قصور القاهرة الجديدة تشطيب مودرن فيو جاردن

    Selective logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني 2002، مسجلة شهر عقاري، عقد ازرق، بأسانسير

    Selective logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع في مدينة نصر شارع احمد فخري

    Property Network logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع مصر الجديدة شارع عثمان ابن عفان

    Property Network logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز فى اللوتس الشمالية استلام فورى

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في المربع الذهبي بمدينة نصر 300م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في النرجس عمارات التجمع 5

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب الترا سوبر لوكس تفرعات الطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مسجلة بشارع أبو الفدا الزمالك

    Good Deals logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة 4 غرف في قلب الزمالك - شارع محمد مظهر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 450م الياسمين الترا سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مسجلة للبيع في الخليفة المأمون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الراقي و الزوق الرفيع 240 م بالثوره الرئيسي

    Digital State logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 4 غرف مع حصة جراج سيارتين

    Good Deals logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة بشارع الحرية الرئيسي مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في مساكن شيراتون

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع بجوار قصر البارون مباشرة –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع البارون, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع