شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 14

496 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 360 متر بمساحة استثنائية وسعر مدروس بعناية

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بشارع الثورة مفروشة بالكامل وبموقع مميز

    Digital State logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شثه للبيع في مدينه نصر 250متر تشطيب كلاسيك متميز

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كبيره مساحه صافي ٢٢٤ متر بإطلالة حديقه كبيره

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أرض الجولف بجانب كنيسه العذراء

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٥٠ متر اول سكن من مكرم عبيد المربع الذهبي

    Digital State logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة تشطيب سوبر لوكس240م صافي فى شارع بغداد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع بغداد, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر للبيع في مصر الجديدة, ميدان الحجاز

    Re/Max IBuild logo image

    ميدان الحجاز, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في متفرع من مكرم عبيد امام السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة على مربع حديقةمباني حديثة – دور مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بمساحة 250م للبيع شارع حسنين هيكل

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع في شارع الميرغني مصر الجديده

    Better Estate Investment logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان مساحتها 220م ف مصر الجديده

    Creative Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية | شقة 240م تشطيب Ultra Super Lux

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 212 م² – مسجلة بالشهر العقاري – الحي ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب – 185 م² – مسجلة بالشهر العقار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ارض الجولف مصرالجديدة قرب الكنيسة

    Time House logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "نصف تشطيب" بمساحة واسعة للبيع - مدينة الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في شارع هارون – بالقرب من الكوربةمصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" مسجلة شهر عقاري للبيع - المنطقة الثامنة

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد المقلد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع نبيل الوقاد أرض الجولف مصر الجدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع غينيا – هليوبوليس – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع غينيا, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع مصطفى النحاس الرئيسي مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسرايات المعادي 260م للبيع

    AMAKEN Misr logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع منشية الطيران بالقرب من الخليفة المامون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع