شقق مسجلة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 11

496 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه ومدخل خاص للبيع بدجله المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 185 متر باطلالة مفتوحة غير مجروحة

    Good Deals logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع مسجلة بميدان الحجاز مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع البادية - الماظة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دوبلكس دور 2و3 مسجلة شهر عقاري وبحري

    Fixed Assets logo image

    شارع البادية, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية مميزة قرب ميدان هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة في منيل الروضة

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فاخرة للبيع على شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في افضل لوكيشن في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٧٥ م ف ش بهجت علي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م - دور كامل - خصوصية تامة وفخامة

    Digital State logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع أمام صن مول مصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 240م للبيع في حي القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م بانوراما اطلالة كورنيش النيل مصر القديمة

    sherwoods property logo image

    مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يعوض! شقة للبيع في مدينة نصر تشطيب حديث

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر – المنطقة السادسة موقع مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع - شارع الحجاز الرئيسي

    Better Estate Investment logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة الترا سوبر

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بعباس العقاد الرئيسي بمدين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب علي الاوسط مباشر نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة بالقرب من نادي الشمس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مفروشة بالكامل علي النيل في الزمالك

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع