عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه

1,235 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب305م في سيزر رأس الحكمة إطلالة بحر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 265م بمقدم مليون متشطب بالكامل

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع امواج الساحل الشمالي ٣ غرف نوم دور ثان

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا L للبيع فى ستيلا هايتس خطوات للبحر بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بحديقة 150م بمقدم 2 مليون في لافيستا

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٨٣٬٣٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبsuperluxe شاليه بفيو (( بحر + lagoon )) تحفة

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 259م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٩ متر مربع

    ٧٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون 116م بمقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    سيشور | Sea Shore ارضي بجاردن 3 غرف تسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • موج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسى - شالية مميز- تشطيب مميز- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطة في جايا الساحل الشمالي | GAIA’s Dream

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات باجمل موقع شاليه في راس الحكمه هاسيندا وا

    Zein for real estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه مفروشه بالكامل ب 8.5 مليون ف ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردين مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ف هايد بارك رأس الحكمة 100 م بحديقه

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة