عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 20

1,237 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع استلام 6 اشهر - اقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م Double View للبيع متشطب الترا سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع(متشطب بالتكيفات)بالقسط ف اوجامي الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٧٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مفروش بالكامل علي اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (متشطب+بالتكيفات) علي البحر في اوجامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون تاون هاوس 5%مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 5% وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 78 متر بأقل سعر فى كون رأس الحكمة قسط 6 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 78 متر بأقل سعر فى كون رأس الحكمة قسط 6 سنين

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٦٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 4 غرف-علي الاجون مباشره-استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في هاسيندا الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 164 م متشطب فى هاسيندا الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب بالفرش فيو بحر مقدم 5% ب فوكا باي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% قسط على10سنين شاليه اميز موقع ساحل شمالى

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٢٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو POOL وبأقل سعر في بورتو مارينا مقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فى راس الحكمة سيشور

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فى Azha الساحل الشمالى اقساط على 9سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 47م للبيع جولف بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى سيشور من هايدبارك فى الساحل الشمالى

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع