عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 19

1,237 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مميز بالكامل جاهز للاستلام الفوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو خطوات للبحر متشطب ف قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٤٩٢٬٦٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه فيو اللاجون متشطب في ناياباي

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ((متشطب جاهز للمعانية فيو الابراج)) بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر استلام فوري MAZARIN

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي البحر ف نايا باي جاهز علي السكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت لاجون فيو - دقيقتين للبحـر - متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    400 متـر من البحر - دايركت لاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون - خطوات للبـحر - متشطبـة + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع وبدون مقدم بالتقسيط حتي 9سنوات

    Square real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وبالتقسيط حتي 9سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم بالتقسيط حتي 9سنوات شاليه سي فيو

    Square real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( اقرب استلام ) تشطيب كامل في الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم1,400,000 فيلا متشطبه+Private Pool شايفه البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم مفتاح ياب شاليهك خطوات مشي للبحر !

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك فيلا سي فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عالمي 3 غرف + جاردن تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 2 غرف نوم استلام سنة

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع