عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 21

1,240 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% قسط على10سنين شاليه اميز موقع ساحل شمالى

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٢٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو POOL وبأقل سعر في بورتو مارينا مقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل فى راس الحكمة سيشور

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فى Azha الساحل الشمالى اقساط على 9سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو 47م للبيع جولف بورتو مارينا الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى سيشور من هايدبارك فى الساحل الشمالى

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95 متر فى منتجع السرايا شاطئ سيدى كرير

    متصدر

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف نوم في Seazen North Coast بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم موقع مميز استلام سنة

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفة نوم في Marsilia Beach 5 بمقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه 104متر متشطب بمقدم و تقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع بفيو مميز استلام 6 اشهر - اقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    سيزر باي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب +حديقة ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع