عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 23

1,240 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديوا بموقع مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 2 غرف نوم بأقل سعر - استلام سنة

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه للبيع جاهزة مفروش فندقى فى مارينا 5

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات باجمل موقع شاليه في راس الحكمه هاسيندا وا

    Zein for real estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس بروف مميز جدا بسلم داخلي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون صف أول + Sea View - متشطب كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو بحر صريح + لاجون صف أول - متشطب كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.36 مليون شاليه بفيو First row sea+تشطيبVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بخدمة فندقية بالساحل بجوار فوكا باى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة للبيع في قرية سيسيليا لاجونز - الساحل

    Better Estate Investment logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vipخطوات للبحر للبيع فى اوجامي سوديك Ogami

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للبحر + صف أول لاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحر قريه آمواج الساحل الشمالي للبيع ب

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شاليه129م صف اول ع البحر استلام فوري كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر شاليه متشطب دابل فيو بحر و لاجون قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي علي البحر أقل سعر في العلمين قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للبحر + صف أول لاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف متشطب على البحر استلام قريب وقسط8س_سيشور

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف متشطب على البحر استلام قريب وقسط8س_سيشور

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف متشطب على البحر استلام قريب وقسط8س_سيشور

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف متشطب على البحر استلام قريب وقسط8س_سيشور

    سيزر باي, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه3غرف متشطب على البحر استلام قريب وقسط8س_سيشور

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع