عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 18

1,237 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد بمليون و600 وامتلك 3 غرف بأجمد فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,300,000=فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,300,000=فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه واخد فيو خطير صف اول على البحر مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,300,000=فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000=فيلا لقطه امام البحرمجهزه بالكامل+المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد فيو لشقه(230م ) جاهزه للسكن بمقدم مليون400

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000=اجمد شاليه 175م صف اول متشطب بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الرمله فيو 100%على البحر متشطبه+التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦١ متر مربع

    ٤٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 80م متشطب في هايد بارك رأس الحكمة بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع