عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 2 مليون جنيه, صفحة 14

1,237 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٦٦٬١٣٠ جنيه

    شقة 145م بدون اوفر وصف ثاني لاجون بالحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨١٤٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 30م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 95 م متشطب فى فوكا باي الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب في fouka bay في راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى سيزن الساحل الشمالى راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في دوس الساحل الشمالي راس الحكمة

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٤٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة فندقية من Nobu خطوات للبحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في دوس الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ في مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م الساحل الشمالي - بورتو جولف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1,600 استلم تشطيبVIP فيو لاجون صف اول جاهز قسط 12س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةVIP بانورامية صف اول استلام حالا مقدم+تكملة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شاليه كامل التشطيب بفيو خيالى على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1.000.000 استلم فوري شاليه صف اول بحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوتين من البحر ارضي بجاردن full privacy موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر متشطب بالكامل تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج" سيدي عبد الرحمن شاليه ثاني

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع