عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 14

19,236 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بريم لوكيشن وبخصم كاش قوي استلم حالا ب1.9Mفقط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بريم لوكيشن وبخصم كاش قوي استلم حالا ب1.9Mفقط

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بريم لوكيشن وبخصم كاش قوي استلم حالا ب1.9Mفقط

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بريم لوكيشن وبخصم كاش قوي استلم حالا ب1.9Mفقط

    متصدر

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في طلالة امام سوديك بخصم 64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات في مدينة الشروق - المجاورة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 3مليون بفيو على لاجون

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو مفتوح علي واجهتين ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 3مليون بفيو على لاجون

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٥٧٬٩٢٢ جنيه

    فيلا prime location بفيو مفتوح علي lagoon بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع استلام فوري بعمائر المخابرات حدائق أكتوبر

    THE VIEW logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي الثاني, مدينة العبور, القليوبية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك ستوديو بجاردن فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بمدينه نور المتميزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٣٣٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٦١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 103 م برج العرب (سولي في )

    RE/MAX Avalon logo image

    برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم2,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في باديا باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بدبل فيو بمقدم 200Kقسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية متشطب علي لسان الوزراء مارينا 5 الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أعلي نسبه تميز بالكمبوند وأميز سعر من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز ع طريق الصحراوي مباشر استلام فوري

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story للبيع بمقدم 2 مليون في بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة