عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 16

19,236 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري اول سكن بـ19مليون كاش او مقدم 1,3M

    وسترن سوما باي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري اول سكن بـ19مليون كاش او مقدم 1,3M

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • هوليداي بارك ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments - Hurghada
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر في الماركت شقة متشطبة بالتكيفات-الكارما

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في الصف الأول |5% دفعة أولى| 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مستقبل سيتي -بمقدم وأقساط حتي 2032

    Wdeals for real estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند قطاميه جيت معمارالمرشدي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٩٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103 متر استلام فوري في كمبوند دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م واجهه خارجيه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نور الدين بهجت, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع في باديا باقل سعر موقع مميز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصة سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • موج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٣١٥٬٢٩٢ جنيه

    شقة 116م غرفتين بفيو لاجون وبارك

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١٩٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مطار القاهرة شقة للبيع166م اقل سعر _تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣١٥٬٢٩٢ جنيه

    شقة 116م غرفتين بفيو لاجون وبارك

    Feeds logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١٩٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقه بتشطيب سوبر لوكس+فيو مفتوح لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Sky City Developments
    القليوبية,بنها,سكاي سيتي
  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في شارع حى الفيلات - ابيس العاشرة - حي وسط - الاسكندرية
    1

    قطعة أرض

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض للبيع (300م + واجهه 20م × 15م عرض) حي الفيلات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع حى الفيلات, ابيس العاشرة, حي وسط, الاسكندرية

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باديا بالم هيلز 151+22روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م ارضي بجاردن للبيع ف حي اب تاون

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٣٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    1 - 4 غرفة