عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 19

19,236 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة مساحة 60 متر - قلب الغردقة - الهضبة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه 190م بتراس فيو حمام سباحه مقدم 1.7م-كاش10م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه 190م بتراس فيو حمام سباحه مقدم 1.7م-كاش10م

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • تراس مدينة نصر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر,الاستاد,شارع يوسف عباس,تراس مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه 190م بتراس فيو حمام سباحه مقدم 1.7م-كاش10م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه 190م بتراس فيو حمام سباحه مقدم 1.7م-كاش10م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٩٣٨٬٤٨٣ جنيه

    استلم الان فيلا 312متشطبهMVمقدم1.9مليون او كاش25

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول استلام فوري تشطيب كامل فيو VIP موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Fully Finished خلف AUC فيو بحري على Lakes

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ميدوز إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو
  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند نيوم أكتوبر – 198 متر

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بقلب الشيخ زايد بأقل سعر في الماركت 220م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٣٬٧٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بقلب الشيخ زايد بأقل سعر في الماركت 220م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد امام الربوة

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٩٩٬٥٦٧ جنيه

    وحده 52م في الاطلنتس بفيو مميز ع لاجون بورتو كروز

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    83م² 2غرفه شارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 120 شهر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة