عقارات للبيع في تريو فيلا, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 11

19,236 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٢٨٬٦٠٠ جنيه

    فرصة استوديو90م كابيتال واي العاصمة الادارية اقساط

    Dream Homes Real Estate logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة للاستثمار اوالسكن مع نظام سداد حتي2032

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    متصدر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • نوتيون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Town Writers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نوشن القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    متصدر

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للمعاينه سى فيو fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٥٠٬٤٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 100م الابراهيمية - شارع الاجيتية

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة البانوراما - بورتو السخنة للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت-هايد بارك التوسعات الشرقية

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند مميز قسط ع10سنين او كاش 7,488,000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بمجاويش | ستوديو 57م بمقدم 30%

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة