عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 11

3,347 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر لقطه للبيع في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن و تر سيتى - 240 متر -كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ٢٧ ريزيندس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tameer
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- السعر لقطة لسرعة البيع - 76 م

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى -ارضى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٥٥٬٥٥٥ جنيه

    هل تبحث عن أقل سعر للمتر في أكثر منطقة حيوية بمدين

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في قلب داون تاون بلومفيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة