عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 15

3,347 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس امام النادى الاهلى قسط كوارتر 640ألف-كاش15م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • جرين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جرين لاند

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 396م خلف مول العرب 550ألف قسط كوارتر-بسعر 23م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+روف فيو حمام سباحه مقدم 400ألف-كاش9م

    متصدر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في جرين سكوير مساحه 256 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • جولدن سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 8

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند جرين سكوير 256 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير- شقه‎ 135 م-استلام فورى -نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - جرين سكوير -205م+ 70م روف-استلم فورررى

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    متصدر

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قسط ٦٣٠ ربع سنوي، توتال ١٣ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك شقتك115م بخصم50%بكمبوندتاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٤١٨٬٦٧٥ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٨٬٦٧٥ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند