عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 8

3,347 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمساحة 123م ف مدينة بدر زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ليان صبور – أفضل لوكيشن

    Zein for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • دابليو55

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٤٬٣٨٠ جنيه

    للبيع | شاليه أرضي موقع متميز في المونت جلاله 95 م

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٣٬٢٧٦ جنيه

    شالية ارضى بجاردن استلام 2026 تقسيط مريح

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٠٬٢٥٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • امبر هيلز ميفيدا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميفيدا
  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ايفرست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي