عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 14

19,294 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م على الجامعه الصينيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه 110م بالجراج استلام فوري في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م واجهة تشطيب شخصي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م واجهة ورق قانوني سليم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 4

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 185م تحميل قديم واجهة فيها العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م واجهة تاني عمارة من شارع الجيش

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بفيو لاجون بمقدم 3 مليون

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • كريستال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٤٬١٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Delta Real Estate Investment & Development
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كريستالز نورث كوست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي2 مليون للبيع شقة فندقية بإدارة ماريوت

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 55 م سبورتنج (تاني نمره بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بفيو لاجون بمقدم 3 مليون

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالنسيا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٦٬٣٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    K Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,بلنسيا الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بفيو لاجون بمقدم 3 مليون

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بفيو لاجون بمقدم 3 مليون

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة