عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 13

19,294 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬١٣٩ جنيه

    شقة 121م بأقل كوارتر وبمكان مميز في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٨٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في الغردقة بإطلالة مفتوحة وخطط سداد مرنة

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في سراي مقدم واقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بخصم مميز على الكاش بعد دقائق من AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 67م لوكيشن مميز في بلومفيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في سوديك برايم لوكيشم بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الوان 6 غرف امام مطار سفنكس بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في العين السخنه قريه كورونادو بيتش

    Town River logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في راس الحكمه كالي كوست بأٌقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في TELAL EAST فيو مباشر على اللاجون!!!

    Realtors logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بمقدم واقساط بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب استلام فورى 10%مقدم قسط على 10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوكيشن مميز بالتقسيط فى Koun بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى دجله فيو معمار المرشدى غرفتين وجهه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 120م جانبية منطقة و

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - تشطيب كامل - فاي سوديك

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م جنب البوابة والخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م ببلكونة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة