عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 15

19,294 عقارات أخرى
  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في VIP الدور السابع

    Dark Real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بمقدم 10٪ واقساط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • ويسترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kastoria developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153ك واجهة جنب الخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الاهرام كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست نظام تقسيط 9 سنوات- من اوراسكوم

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م + حديقة 348م – موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماليف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٩٬٢٦٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Kulture Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الساحل الشمالي من تطوير مصر قسط ع 15 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع من بأقل سعر من هايد بارك

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوماد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة وسط عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة طوب احمر 145م جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م استلام فورى فى الاندلس -التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة